Dotacja na kapitał obrotowy

Szycie na miarę

RESCONFEX wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom włączył do swojej oferty szycie odzieży na miarę w programie „MTM” (z ang. made to measure). Usługa ta  eliminuje konieczność wykonywania licznych przymiarek zamówionej odzieży przy jednoczesnej najwyższej jakości jej wykonania.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania programu MTM do Państwa bieżących potrzeb i oczekiwań.

Oferta kierowana jest do właścicieli sklepów z elegancką odzieżą męską, salonów ślubnych, które chcą poszerzyć ofertę o usługę szycia na miarę.

Klientom naszym oferujemy  specjalistyczne szkolenia, podczas których nabędą kompetencji w kompletowaniu  zestawu informacji niezbędnych do złożenia zamówienia garnituru dla indywidualnego Klienta wraz z opisem wszystkich wybranych już detali: fasonu, tkaniny, podszewki, sposobów wykończenia i ewentualnych dodatków w postaci personalizowanych akcesoriów odzieżowych (np. monogram). W trakcie przeprowadzania szkolenia w pełni wspomagamy naszych Klientów od strony technologicznej, edukacyjnej, dostarczając im zestawy katalogów tkanin i dodatków odzieżowych.

Kooperantom międzynarodowym proponujemy współpracę przede wszystkim w ramach produkcji kolekcji odzieży na miarę, w oparciu o gotowy projekt konstrukcyjny. Na życzenie Klienta  opracujemy zmienne MTM na gotowej konstrukcji oraz wyprodukujemy bazujące na niej sztuki miarowe (wzorcowe).

Czas realizacji zlecenia usługi szycia na miarę wynosi 14 dni roboczych, liczonych od momentu złożenia przez Państwa poprawnie wypełnionego formularza zamówienia.