Dotacja na kapitał obrotowy

O firmie

RESCONFEX to rodzinna firma, która na rynku usług odzieżowych skutecznie działa od 1992 roku. Specjalizuje się w produkcji eleganckiej odzieży męskiej - garniturów, marynarek i spodni – oferuje kompleksową obsługę Klienta na każdym etapie realizacji zamówienia: od koncepcji poprzez projekt wizualny do finalnego produktu.

Mając na względzie szeroko pojętą dbałość o Klienta, proponujemy również usługę konsultingu, która wspiera proces wprowadzania zmian do modeli aktualnie produkowanej kolekcji odzieży.

RESCONFEX kieruje swoją ofertę do Klientów poszukujących najbardziej optymalnej produkcji seryjnej, szycia odzieży firmowej jak i Klientów indywidualnych zainteresowanych szyciem na miarę.

RESCONFEX efektywnie dostosowuje swoją ofertę do aktualnych trendów na rynku eleganckiej odzieży męskiej, koncentrując się jednocześnie na najwyższej jakości wyrobów. Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym oraz profesjonalnie wyposażonym biurem konstrukcyjnym.

RESCONFEX zatrudnia ponad stu wysoce wykwalifikowanych pracowników i dzięki temu z sukcesami współpracuje z Klientami na terenie całego kraju, jak i za granicą.

Jesteśmy zlokalizowani w:

Rzeszów
ul. Zawiszy Czarnego 48
tel. +48 17 87 30 149